Navigace

Obsah

Nový vzhled webových stránek obce

Typ: ostatní
Představujeme vám webové stránky Lhůty v novém kabátě

Vážení návštěvníci našich webových stránek, představujeme vám novou úpravu webu Lhůty s jednodušší a přehlednější strukturou pro snazší vyhledávání publikovaných informací a zajímavostí, a to nejen při sledování z domácích počítačů, ale rovněž z mobilních telefonů či tabletů.

Úplnou novinkou je rubrika Kalendář, kde lze vyhledat v konkrétních termínech kulturní a jiné akce pořádané ve Lhůtě a okolních obcích. Dále přibyly položky Aktuální počasíInformace e-mailem, kde se můžete přihlásit k pravidelnému odběru aktualit vyplněním Vaší e-mailové adresy.

Doufáme, že se vám nová podoba webových stránek naší obce zalíbí a uvítáme vaše názory a náměty na případné další změny či rozšíření jejich formy a obsahu.


Vytvořeno: 18. 12. 2016
Poslední aktualizace: 2. 1. 2017 04:21
Autor: Správce Webu